ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Qisqa Tasvir:


Mahsulot detali

Mahsulot teglari

XARAKATLAR 

■ xPON orqali o'tish

■ AGC funktsiyasi

■ Burst rejimining ishlashi

■ DOCSIS 3.0 yoki 3.1 ni qo'llab-quvvatlaydi

■ Quvvatni yoqish, ixtiyoriy quvvat va qaytish Tx uchun LED ko'rsatkichlari

■ -20dB sinov porti

■ 12VDC quvvat adapteri

■ SCTE 174 standartlariga amal qiladi

Ilovalar

■ CATV, HFC tarmoqlari

■ Shisha ustidagi RF

Tavsif

PL10-4A ixcham optik tugun FTTH va FTTB tarmoqlarida foydalanish uchun ideal platforma bo'lib, FTTX ilovalari orqali yuqori va quyi DOCSIS, ovozli, video va yuqori tezlikda ma'lumot xizmatini taqdim etadi. Shisha (RFoG) aloqa tarmog'i, xPON yoqilgan PL10-4A, CATV xizmatini sarflash uchun EPON / GPON tarmog'iga yoki EPON / GPON uzatish xizmatini sarflash uchun RFoG tarmog'iga mo'ljallangan.

Texnik xususiyatlari

Oldinga yo'l

Parametr

Birlik

Qiymat

Vaziyat

Optik to'lqin uzunligi

nm

1540 ~ 1560

CWDM mavjud

PON Pass to'lqin uzunligi

nm

1280 ~ 1500

PON Pass yo'qotilishi

dB

1

PON optik izolyatsiyasi

dB

> 30

Voltajni kuzatib boring

V / mVt

1

ph = 1550nm

Optik kirish quvvati

dBm

-6 ~ + 2

AGC oralig'i

* Chastotalar diapazoni

MGts

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz mavjud

Yassi

dB

± 0,75

* Nishab

dB

5 ± 1

3 ± 1 mavjud

Chiqarishning qaytarilishini yo'qotish

dB

≥16

Optik chiqishni qaytarish yo'qolishi

dB

> 45

* Chiqish darajasi

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Raqamli ch 550MHz dan yuqori
-6dB ofset bilan)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

B-65

* Fuqarolik jamiyati

dB

B-60

Ekvivalent shovqin kiritish

pA / Hz

<7

Qaytish yo'li

Parametr

Birlik

Qiymat

Vaziyat

To'lqin uzunligi

nm

1600 ~ 1620

CWDM mavjud

Optik chiqish quvvati

mVt

1 ~ 3

Odatda 2 mVt (3dBm)

* RF kirish darajasi

dBmV

20 ~ 40

Odatda

dBmV

80 ~ 100

Yassi

dBm

± 0,75

Kirishning yo'qolishi

dB

≥16

Optik chiqishni qaytarish yo'qolishi

dB

> 45

* Optik lazerni yoqish darajasi

dBmV

15

Mijozning so'rovi mavjud

dBmV

75

* Optik lazerni o'chirish darajasi

dBmV

-4

Mijozning so'rovi mavjud

dBmV

56

Lazerning ko'tarilish vaqti

Xonim

-1.3

Lazerli kuz vaqti

Xonim

-1.6

Boshqalar

Parametr

Birlik

Qiymat

Vaziyat

Kuchlanish

V / DC

12

100 ~ 230V quvvat manbai adapteri

Quvvat iste'moli

V

<5,5 Vt

Quvvat manbai adapteri

Ishlash harorati

-20 ~ 55

Namlik 5 ~ 95%, kondensatsiz

Optik ulagich

/

SC / APC

Mijozning so'rovi mavjud

RF ulagichi

/

F

O'lchamlari

mm

172 * 103 * 41

Og'irligi

Kg

0.4

 

Chizilgan chizmalar

sd

Yo'q.

Tavsif

1

Kirish optik quvvat sinov porti: kirish optik quvvatini tekshirish va tekshirish uchun: 1V / mVt

2

Kirish optik quvvat ko'rsatkichi: kirish quvvati oralig'ida bo'lsa, indikator yashil rangga yonadi

3

Quvvatni yoqish / o'chirish ko'rsatkichi

4

Qaytish transmitterining quvvat ko'rsatkichi: ON ON holatida ishlaydi.

5

O'rnatish teshigi

6

Optik kirish / chiqish porti: SC / APC ulagichi bilan optik signal kabelini kiritadi

7

xPON porti: 1310 / 1490nm PON PON ONU orqali o'tish

8

RF sinov porti: -20dB bilan oldinga chiqish darajasi sinovi

9

Power IN / RF OUT porti: doimiy quvvat quvvat porti yoki chastota porti orqali beriladi

10

Power IN porti: + 12 ~ 15V doimiy oqim

11

Topraklama

Tashqi quvvat adapteri

ht (2) ht (1) * Evropa, Amerika Qo'shma Shtatlari, Britaniya va boshqa standart elektr simlari mavjud Quvvat manbai va chiziqli quvvat manbai mavjud

Buyurtma haqida ma'lumot

ZBR10

-XX

Fwd.Chiqish darajasi

-XX

Lazer turi

 va Quvvat

-XX

Optik ulagich

-XX

LD Vuzunlik

-XX

Band Split

-XX

Quvvat adapteri

-XX

1

Faqat oldinga, AGC yo'q, qaytish yo'li yo'q

78

78dBmV

D1

DFB 1 mVt

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Yo'q

1A

Faqat oldinga, AGC, qaytish yo'li yo'q

80

80dBmV

D2

DFB 2 mVt

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Shimoliy Amerika

2

Ikkala tolali I / O, AGC yo'q, portlash rejimi

85

85dBmV

D3

DFB 3 mVt

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Evropa

2A

Ikkala tolali I / O, AGC, portlash rejimi

95

95dBmV

I1

1 MVt ajratilgan DFB

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Xitoy

3

Yagona tolali I / O, AGC yo'q, portlash rejimi

I2

Izolyatsiya qilingan DFB 2mVt

53

1530nm

81

85/105

04

Isroil

3A

Yagona tolali I / O, AGC, portlash rejimi

I3

3 MVt ajratilgan DFB

55

1550nm

88

85/108

05

Yaponiya

4

Bitta tolali I / O, xPON port uchun 2-tola, NO AGC, portlash rejimi

57

1570nm

06

Buyuk Britaniya

4A

Bitta tolali I / O, xPON port uchun ikkinchi tolali, AGC, portlash rejimi

59

1590nm

61

1610nm


  • Oldingi:
  • Keyingi:

  • Xabaringizni shu erga yozing va bizga yuboring