WDM moduli

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Dalgaboyi bo'linish multipleksli passiv optik tarmoq moduli GPON / XGPON / NGPON2 dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va 1310nm / 1490nm / 1550nm kanalida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Kam qutblanishga bog'liq yo'qotish ● Yilni dizayn ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Keng ish harorati: -5 75 dan 75 ℃ gacha ● Telcordia GR-1209-CORE mos keladi ● Telcordia GR-1221-CORE mos keladi Ilovalar CWDM System PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Ushbu FWDM komponentlari maxsus optik signallarni ajratish yoki birlashtirish uchun etuk ingichka filmli interferentsiya filtri texnologiyasidan foydalanadi. Keng tarmoqli kengligi, qo'shilishning pastligi, yuqori izolyatsiya va past haroratga bog'liq yo'qotish, ular optik kuchaytirgich, CATV va FTTH dasturlarida foydalanish uchun idealdir. Xususiyatlari ● Keng tarmoqli kengligi ● Qo'shimchalarning kam yo'qotilishi ● Yuqori kanal izolyatsiyasi ● Favqulodda ishonchlilik va barqarorlik Ilovalar l Optik kuchaytirgichlar l CATV spetsifikatsiyasi Mahsulot birligi Parametrlar Izohlar Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM komponenti

    Xususiyatlari ● Keng tarmoqli kengligi ● Kam qo'shimchalarning yo'qotilishi ● Yuqori kanal izolyatsiyasi ● Favqulodda ishonchlilik va barqarorlik Ilovalar ● Optik kuchaytirgichlar ● CATV spetsifikatsiyalari Element birligi parametrlari O'tish porti (CP) Markaziy to'lqin uzunligi lp nm 1310 va 1490 to'lqin uzunligi diapazoni nm 1310 + -50 & 1490 + -10 qo'shilish yo'qotish dB ≤ 0.80 tekislik dB ≤0.30 Izolyatsiya @ λR dB ≥30 aks ettirish porti (CR) Markaziy to'lqin uzunligi lR nm 1550 to'lqin uzunligi diapazoni nm 1535 ~ 1620 kiritish Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM moduli Mux Demux DWDM

    Zich to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleks moduli DWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1520nm dan 1620nm gacha bo'lgan 200G kanallar oralig'ida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shimchalar yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lmagan yo'qotish ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Telcordia GR-1209-CORE muvofiqligi ● Telcordia GR-1221-CORE muvofiqligi ● RoHS-6 mos dasturlari DWDM tizimi PON tarmoqlari CATV yo'nalishlarining spetsifikatsiyasi .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    Asosiy stansiya uchun 150G DWDM MODULE MUX DEMUX

    Zich to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleks moduli DWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka plyonka (TFF) texnologiyasiga asoslangan va 150 G kanallar oralig'ida ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1520 nm dan 1620 nm gacha ishlashida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lgan yo'qotish ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Telcordia GR-1209-CORE mos keladi ● Telcordia GR-1221-CORE mos ilovalar DWDM tizimi PON tarmoqlari CATV havolalari Texnik parametrlar birligi S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM moduli MUX DEMUX LGX CASE

    Zich to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleks moduli DWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va 100 G kanallar oralig'ida ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklari 1520 nm dan 1620 nm gacha ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lgan yo'qotish ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Telcordia GR-1209-CORE mos keladi ● Telcordia GR-1221-CORE mos ilovalar DWDM tizimi PON tarmoqlari CATV havolalari Texnik parametrlar birligi S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Asosiy stansiya uchun 1470-1610nm bo'lgan yuqori sifatli CWDM multipleksor

    Dag'al to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleksli modul 5G tayanch stantsiyasi va ko'p to'lqinli CWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1270nm dan 1610nm gacha bo'lgan 20nm kanallar oralig'ida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lgan yo'qotish ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Keng ish to'lqin uzunligi: 1260 nm dan 1620 nm gacha ● keng ish harorati: -5 75 dan 75 ℃ gacha ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    LGX Box bilan 9 + 1CH CWDM

    Dag'al to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleksli modul 5G tayanch stantsiyasi va ko'p to'lqinli CWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1270nm dan 1610nm gacha bo'lgan 20nm kanallar oralig'ida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kiritishning kam yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lmagan yo'qotish ● Yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik ● Telcordia GR-1209-CORE muvofiqligi ● Telcordia GR-1221-CORE mos keladigan spetsifikatsiya parametrlari birligi ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux va Demux moduli

    Dag'al to'lqin uzunligini taqsimlovchi multipleksli modul 5G tayanch stantsiyasi va ko'p to'lqinli CWDM tarmoq dasturlari uchun mo'ljallangan. U ingichka kino filtri (TFF) texnologiyasiga asoslangan va ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1270nm dan 1610nm gacha bo'lgan 20nm kanallar oralig'ida ishlaydi. Xususiyatlari past Kirish yo'qotilishi Yuqori izolyatsiya Kam polarizatsiyaga bog'liq yo'qotish Keng ish to'lqin uzunligi: 1260nm dan 1620nm gacha keng ish harorati: -5 75 dan 75 ℃ gacha, yuqori ishonchlilik va yuqori barqarorlik Telcordia GR-1209-CORE kompli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Bitta tolali ikki tomonlama optik sirkulyator

    Sirkulyator orqaga qaytmaydigan optik uzatishni amalga oshiradi, u yorug'likning teskari uzatilishini boshqaradi, uni kosmosdagi nurni oldinga uzatishdan ajratadi va uni boshqa portdan chiqaradi. U bitta tolali ikki tomonlama uzatishni amalga oshirish va tola resurslarini tejash uchun WDM MUX moduli va DEMUX moduli bilan ishlatilishi mumkin. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Polarizatsiyaga bog'liq bo'lmagan yo'qotish ● Keng ish harorati: -5 75 dan 75 ℃ gacha ● Yuqori ishonchlilik va barqarorlik ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux moduli

    Yilni qo'pol to'lqinlar bo'linmasi multipleksi ko'p to'lqinli CWDM tarmoq dasturlari va 5G tayanch stantsiya moduli uchun mo'ljallangan. Bizning CCWDM bo'sh kosmik texnologiyalar asosida ishlab chiqarilgan va ITU Grid CWDM to'lqin uzunliklarining 1270nm dan 1610nm gacha bo'lgan 20nm kanal oralig'ida ishlaydi. Xususiyatlari ● Kam qo'shilish yo'qotilishi ● Yuqori izolyatsiya ● past PDL ● ixcham dizayn ● kanallardan kanalga yaxshi bir xillik ● keng ishlaydigan to'lqin uzunligi: 1260nm dan 1620nm gacha ● yuqori ishonchlilik va barqarorlik ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...