Sun'iy yo'ldosh optik qabul qiluvchisi

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV va sun'iy yo'ldosh optik qabul qiluvchisi

    Xususiyatlari 1. Yuqori sezgir optik detektor bilan. 2. Bu CATV va L-lentali sun'iy yo'ldosh tolalarini bog'laydigan mahsulotlarning yuqori texnologiyali tajribasi. 4. Oddiy o'rnatish; Foydalanuvchiga o'rnatishi qulay. 5. Kirish quvvati + 0 ~ -13dBm dan. 6. Yaxshi elektromagnit parazitga qarshilik qobiliyatiga ega. 7. Yuqori ishlash, ammo past narx. Diagramma parametrlari Optik ishlash ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV va sun'iy yo'ldosh optik qabul qilgichi o'rnatilgan WDM

    Xususiyatlari 1. Yuqori sezgir optik detektor bilan. 2. Bu CATV va L-lentali sun'iy yo'ldosh tolalarini bog'laydigan mahsulotlarning yuqori texnologiyali amaliyotidir 3. Uni 47 ~ 2600MHz sun'iy yo'ldosh va CATV raqamli va analog signallari bo'lgan optik tolada qabul qilish mumkin. 4. Oddiy o'rnatish; Foydalanuvchiga o'rnatishi qulay. 5. + 0 ~ -13dBm dan quvvat kiritish. 6. Yaxshi elektromagnit parazitga qarshilik qobiliyatiga ega. 7. Yuqori ishlash, ammo past narx. Diagramma parametrlari Optik ishlaydigan ish ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Sun'iy yo'ldosh optik qabul qiluvchisi ZSR2600M

    Xususiyatlari (1) Yuqori sezgir optik detektorni asosiy komponent sifatida qabul qiladi, -8dBm sezgirlikni qabul qiladi (2) Devorga o'rnatilgan alyuminiy korpus. (3) FTTx PON Tech bilan mos keladi (4) Yaxshi issiqlik tarqalishi (5) Bir nechta foydalanuvchisi bo'lgan HFC tarmoqlari uchun (6) FTTx PON Tech bilan mos keladi Texnik parametr Mahsulot ko'rsatkichlari Izoh Min Typ Maks Optik xarakteristikalar Ishlayotgan to'lqin uzunligi nm 1200 1600 Javobgarlik A / W -0.9 DB optik quvvat diapazonini qabul qilish ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L diapazonli sun'iy yo'ldosh optik qabul qilgichi o'rnatilgan WDM

    Mahsulotning qisqacha mazmuni ZSR2600MD L tarmoqli sun'iy yo'ldosh optik qabul qiluvchisi - bu biz FTTH / WDM Fiber uchun uy tarmog'ining tuzilishi uchun maxsus ishlab chiqarilgan mahsulot. Kichik qobiq, ixcham va oqilona ichki devor tuzilishi va mukammal ishlash ko'rsatkichlari bilan. Bu turar-joy maydoni va uy optik tolali aloqa tarmog'i uchun birinchi tanlovdir. O'rnatilgan CWDM, RFTV ishlaydigan to'lqin uzunligi 1550nm. 1310 / 1490nm to'lqin uzunligidan o'ting. EPON, GPON va ONU bilan ulanish mumkin. Ishlash xususiyatlari ■ Uchun ...