Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optik Pigtail

    Optik tolali cho'chqalar dalada aloqa moslamalarini yaratishning tezkor usulini ta'minlaydi. Ular sizning eng qat'iy mexanik va ishlash ko'rsatkichlaringizga javob beradigan sanoat standartlari talablariga binoan ishlab chiqilgan, ishlab chiqarilgan va sinovdan o'tgan protokol va ishlash ko'rsatkichlari bo'yicha. Xususiyat 1. Mahsulot import qilingan keramika pimlarini qabul qiladi va yuqori sifatli optik tolali kabellarni import qiladi. 2. Tolaning markazlashtiruvchi chetlanishini ta'minlash uchun xorijiy silliqlash texnologiyasini va silliqlash uskunalarini joriy eting ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Optik tolali pigtail

    Optik tolali cho'chqalar dalada aloqa moslamalarini yaratishning tezkor usulini ta'minlaydi. Ular sizning eng qat'iy mexanik va ishlash ko'rsatkichlaringizga javob beradigan sanoat standartlari talablariga binoan ishlab chiqilgan, ishlab chiqarilgan va sinovdan o'tgan protokol va ishlash ko'rsatkichlari bo'yicha. Texnik shartli ulagich A LC ulagichi B tugatilmagan tola rejimi 9 / 125mm tolali toifa oddiy polshalik APC kabelining diametri 0,9 mm ko'ylagi materiali PVX ko'ylagi rangi sariq to'lqin uzunligi 1310nm / 1550nm chidamlilik> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optik Pigtail

    Optik tolali cho'chqalar dalada aloqa moslamalarini yaratishning tezkor usulini ta'minlaydi. Ular sizning eng qat'iy mexanik va ishlash ko'rsatkichlaringizga javob beradigan sanoat standartlari talablariga binoan ishlab chiqilgan, ishlab chiqarilgan va sinovdan o'tgan protokol va ishlash ko'rsatkichlari bo'yicha. Texnik shart Ulagich turi FC Polsha turi UPC / APC tola rejimi OS2 9 / 125mm to'lqin uzunligi 1310 / 1550nm tolalar soni oddiy simli tola darajasi G.652.D / G.657.A1 Kiritish yo'qotilishi ≤0.3dB qaytish yo'qolishi UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...