Yamoq shnuri

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST yagona rejimli patch kabeli

    Ushbu ST yagona rejimli patch shnuri MT seriyali ulagichlardan biridir. Seriyali ferrullarda ferrule uchi yuzida diametri bo'lgan ikkita yo'naltiruvchi teshik va aniq ulanish uchun yo'naltiruvchi pin ishlatiladi. Bundan tashqari, u turli xil o'tish moslamalarini ishlab chiqarish uchun qayta ishlanishi mumkin. Ulagichning ixcham dizayni jumperga ko'p sonli yadro va kichik o'lchamlarga ega bo'lishiga imkon beradi. Boshqa tomondan, ushbu ST Single Mode Patch Cord yuqori zichlikli integral optik tolali liniya muhitida keng qo'llanilishi mumkin ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Ko'p rejimli tolali patch kordonga bitta rejim

    Multimodli optik tolali patch shnurining ushbu yagona rejimi qurilmadan optik tolali kabel liniyasiga patch shnurlarini yasash uchun maxsus ishlab chiqilgan. Ushbu qalinroq himoya qatlami, odatda, optik qabul qilgich va terminal qutisi o'rtasidagi aloqa uchun ishlatiladi. Bozorda oddiy shnur bilan taqqoslaganda, bizning yagona rejimimiz multimodli tolali patch shnuri yaxshi takrorlanuvchanlik, inter-vilkaning yaxshi ishlashi va yaxshi harorat barqarorligi afzalligi bilan jihozlangan. Boshqa tomondan, bu ham haqiqat ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC-dan SC-ga bitta rejimdagi patch sim

    Ushbu SC-dan SC-ga bitta rejimdagi patch shnurida ferrule uchida diametri bo'lgan ikkita yo'naltiruvchi teshik va aniq ulanish uchun yo'naltiruvchi pin mavjud. O'rnatish haqiqatan ham oson va uni saqlashga hojat yo'q. Bundan tashqari, u MPO jumpersning turli shakllarini ishlab chiqarish uchun qayta ishlanishi mumkin. Ilg'or jarayon bilan jihozlangan bizning SC-dan SC-ga yagona rejimdagi patch shnurimiz yuqori tezlikda ishlashni ta'minlaydigan yuqori zichlikdagi integral optik tolali liniya muhitida keng qo'llanilishi mumkin. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC-dan LC-ga bitta rejimdagi yamoq shnuri

    Ushbu SC-LC yagona rejimdagi patch shnuri optik uzatish tizimiga ulangan bo'lib, u optik aloqa orqali aloqa funktsiyasini amalga oshiradi va signalning kodlash formatida hech narsa yo'q. Bozorda oddiy shnur bilan taqqoslaganda, bizning SC-LC yagona rejimdagi patch shnurimiz ultra past kechikish ma'lumot uzatishni ta'minlash va ultra-keng quvvat manbai kuchlanishini qo'llab-quvvatlashning afzalliklariga ega. Ajoyib quvvatni muhofaza qilish va avtomatik almashtirish bilan jihozlangan bu ultra ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ - MTRJ optik tolali yamoq kabeli

    Ushbu MTRJ-MTRJ Patch Cord atrof-muhitning suv, yong'in, elektr toki urishi va boshqalar kabi optik tolaga zarar etkazilishining oldini olish funktsiyasini amalga oshiradigan himoya tuzilishi bilan jihozlangan. Multimodli tolaga yadro diametri bor, bu taxminan inson sochlari qalinligiga teng. Bir martali tolali yadro diametrga ega. Yadroning tashqi tomoni pastroq indeksli shisha konvert bilan o'ralgan ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC dan LC gacha bo'lgan yagona rejimdagi tolali patch shnur

    Ushbu LC-LC yagona rejimli tolali patch shnuri optik tolali tarqatish doirasi va optik ma'lumot rozetkasini kalitga ulash, kalitlar orasidagi aloqa, kalit va kompyuter o'rtasidagi aloqa va ular orasidagi aloqa uchun ideal imkoniyat bo'lishi mumkin. optik ma'lumot uyasi va kompyuter. Yuqori mahsuldorlik bilan jihozlangan LC-LC yagona rejimli tolali patch shnurimiz boshqaruv quyi tizimiga qo'llanilishi mumkin. Tegishli o'lcham va engil vazn tufayli ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC yagona rejimli optik tolali patch kabeli

    Ushbu LC Single Mode Patch Cord ayniqsa yuqori zichlikdagi yamoq muhitlari uchun juda mos keladi. Bozorda oddiy shnur bilan taqqoslaganda, bu shnur ultra kichik ulagich bilan jihozlangan bo'lib, bu tortishga ta'sir qilmasdan oddiy kabel o'tish moslamasiga nisbatan ko'proq joy tejaydi. Va miniatyurali ulagichning quyruq qobig'i odatdagi LC konnektorining quyruq qopqog'idan qisqaroqdir, bu shkafni boshqarish uchun ko'proq joy tejaydi. Yuqori mahsuldorlik tufayli bizning LC Single Mode Patch Cord shnuri qisqaroq ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC yagona rejimli patch kabeli

    · EIA / TIA 604-2 bilan yuqori tezlikdagi kabel tarmoqlari uchun keramik ferrule bilan uchrashadi. · Kabel bosib chiqarilganligi turli xil kabellarni aniqlashga va tanib olishga yordam beradi. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL va RL. · Bendga sezgir bo'lmagan tolali kabel elastiklik bo'yicha ajoyib ko'rsatkichlarni namoyish etadi. · K = K karton to'plami buyumlaringizni maksimal darajada himoya qiladi. Xususiyatlari FC FC ko'ylagi uchun OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm tola rejimi 9 / 125mm ko'ylagi rangi sariq polishing APC to APC ko'ylagi materiali PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST dan OM3 dupleks patch kordigacha

    · EIA / TIA 604-2 bilan yuqori tezlikdagi kabel tarmoqlari uchun keramik ferrule bilan uchrashadi. · Kabel bosib chiqarilganligi turli xil kabellarni aniqlashga va tanib olishga yordam beradi. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL va RL. · Bendga sezgir bo'lmagan tolali kabel elastiklik bo'yicha ajoyib ko'rsatkichlarni namoyish etadi. · K = K karton to'plami buyumlaringizni maksimal darajada himoya qiladi. Texnik xususiyatlari ulagichi ST uchun ST ko'ylagi OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm tolali rejim 50 / 125mm OM3 ko'ylagi rangli Aqua polishing UPC dan UPC ko'ylagi materiallari PVX (OFNR), OFNP, LSZH qo'shilishi ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC dan OM4 dupleks patch kordiga

    · EIA / TIA 604-2 bilan yuqori tezlikdagi kabel tarmoqlari uchun keramik ferrule bilan uchrashadi. · Kabel bosib chiqarilganligi turli xil kabellarni aniqlashga va tanib olishga yordam beradi. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL va RL. · Bendga sezgir bo'lmagan tolali kabel elastiklik bo'yicha ajoyib ko'rsatkichlarni namoyish etadi. · K = K karton to'plami buyumlaringizni maksimal darajada himoya qiladi. Texnik spetsifikatsiya SC-ga SC ko'ylagi OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm tolali rejim 50 / 125mm OM4 ko'ylagi rangli Aqua polishing UPC-dan UPC ko'ylagi materialiga PVX (OFNR), OFNP, LSZH qo'shilishi ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO dan LC dupleksli OM3 dupleks patch kordoniga

    MPO dan LC uzilish kabellari yuqori zichlikdagi tolali tarmoqlar uchun eng yaxshi tanlovdir. Bu tezkor chekilgan, tolali kanal, ma'lumotlar markazi va gigabit chekilgan dasturlari uchun maxsus ishlab chiqilgan. Ushbu 12 ta Fiber jabduq kabeli (6) SFP + ni MPO adapter paneli va MPO magistraliga ulash uchun ishlatiladi. Spetsifikatsiya ulagichi MPO urg'ochi (pininsiz) ulagichi B LC UPC dupleks tolali rejimi OM3 50 / 125mm to'lqin uzunligi 850 / 1310nm 40 / 100G chekilgan masofa 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Cord

    50 / 125mm OM4 multimode burilishga sezgir bo'lmagan optik tolali kabel an'anaviy optik tolali kabellar bilan taqqoslaganda egilganda yoki burishganda kamroq susayadi va bu optik tolali kabellarni o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatishni yanada samarali qiladi. Bundan tashqari, ma'lumotlar markazlari, korporativ tarmoqlar, telekom xonasi, server fermer xo'jaliklari, bulutli saqlash tarmoqlari va har qanday joylarda tolali patch kabellari zarur bo'lgan joylarda yuqori zichlikdagi kabel o'tkazishingiz uchun ko'proq joy tejashingiz mumkin. Ushbu 50/125 OM4 multimodli optik tolali kabel ...
12 Keyingi> >> Sahifa 1/2